1 -ضوابط انصراف از خرید

  1-1  مهلت انصراف از خرید کالاها بجز موجودات زنده ومحصولاتی که باید در معرض سرما باشند یخ زده مانند فیله ماهی و خاویار و…) که امکان مرجویی و انصراف ندارند ، 3 روز از زمان خرید میباشد.

  2-1  انصراف از خرید به کالاهایی تعلق میگیرد که حتی از بسته بندی  هیدروفارم  نیز باز و خارج نشده باشد. بدیهی است هر گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته بندی اولیه کالا یا ثانویه  هیدروفارم ، پلمپ، برچسب، نایلون، وکیوم و…. ضوابط انصراف از خرید را از بین خواهد برد .موجودات زنده (مانند ماهی ها و کرمها) شامل امکان برگشت و انصراف  نمی باشد.

  3-1    درصورت رعایت شرایط انصراف از خرید و پس از هماهنگی با  هیدروفارم  ، خریدار میتواند نسبت به ارسال کالا از طریق پست پیشتاز و به آدرس دریافت کننده مورد نظر  هیدروفارم  اقدام نماید. پس از دریافت کالا توسط  هیدروفارم  وجه حداکثر ظرف مدت 24 ساعت به خریدار مسترد میگردد.

  4-1   هزینه بسته بندی، ارسال و استرداد کالاهایی که مشمول انصراف از خرید میباشند بر عهده خریدار میباشد.

  5-1   انصراف از خرید کالا برای مشتریان و مصرف کننده نهایی است و شامل فروش تجاری و همچنین فروش به همکاران نمی باشد.

  6-1  مرگ و میر موجودات زنده به دلیل سردی هوا تحویل نگرفتن به موقع کالا یا در انبار ماندن به هر دلیل به عهده مشتری میباشد

6-2 مرگ و میر موجودات زنده مانند ماهی ها به دلیل باز شدن یا سئراخ شدن بسته بندی قبل از رسیدن به استخر های پرورش به عهده مشتری میباشد

6-3 مرگ و میر موجودات زنده به دلیل عدم مهارت مشتری در رابطه با معرفی این موجودات به محیط جدید طبق ضوابط و قوانین این موجودات به عهده شخص مشتری می باشد و هیدرو فارم در این باره مسولیتی نخواهد داشت .

6-4 مرگ و میر به دلیل تغذیه با غذای نا مناسب و شوری ، اسیدی بودن اب ،بازی بودن آب،آب دارای آمونیاک ،سردی آب ،گرمی آب به عهده مشتری می باشد.

2 – ضمانت هماهنگی مشخصات کالا با اطلاعات فنی سایت، سفارش ثبت شده و یا خصوصیاتی مثل رنگ کالا

  1-2  چنانچه کالای ارسالی با اطلاعات فنی مندرج در سایت مغایرت داشته باشد یا اینکه خصوصیات کالای ثبت سفارش شده با کالای دریافت شده مطابقت نداشته باشد، باید حداکثر طی 24 ساعت  از زمان دریافت کالا به واحد فنی اطلاع رسانی شود و کالا با هماهنگی واحد فنی و به آدرس مورد نظر این بخش مسترد شود.

  2-2  هزینه ارسال و استرداد کالاهایی که اشتباها ارسال شده باشند با  هیدروفارم  میباشد.

  3-2  در تمامی مواردیکه تشخیص وجود مغایرت در کالا بدون باز کردن بسته بندی اصلی کالا و از طریق کنترل مشخصات روی جعبه اصلی کالا امکانپذیر باشد، باید کالا در همان حالت و بدون استفاده یا باز کردن بسته بندی اصلی مسترد گردد. لذا لازم است خریدار قبل از باز نمودن بسته بندی اصلی کالا نسبت به انطباق مشخصات کالای دریافتی با سفارش ثبت شده در حد اطلاعات مندرج روی بسته بندی اصلی کالا اقدام نموده و در صورت مشاهده مغایرت قبل از باز نمودن بسته بندی کالا نسبت به هماهنگی با  هیدروفارم  جهت استرداد کالا اقدام نماید.

  4-2  چنانچه مغایرت در خصوصیات باشد (مثلا به جای رنگ مشکی رنگ سفید ارسال شده باشد) همچنان شرایط بند 2-3 حاکم خواهد بود و لازم است کالا بدون هرگونه استفاده و دستکاری مسترد گردد. بدیهی است چنانچه کالا مورد استفاده قرار گیرد از ضمانت خارج می گردد.

محصولاتی مانند آبزیان زنده و ماکیان و دیگر حیوانات در فروشگاه ما غیر قابل عودت می باشند لطفا به این نکته توجه بفرمایید

محصولات فیریکی و سخت افزاری که شامل گارانتی می باشند تا 72 ساعت قابل عودت می باشند و ما بدون هیچ مبلغی انها را پس می گیریم اما مبلغ پست را شما پرداخت می کنید .